Samdomas darbas skaitmeninės rinkodaros srityje išaugo į e. parduotuvę. Jos kūrimo eigoje gimė idėja dirbti su Instagram komunikacija. Galiausiai tai išsivystė į darbą su freelanceriais, o didėjant projektų apimtims, tapo agentūra. 

25+ žmonės – vis dar eksperimentas? Turbūt nebe, viduje – apstu erdvės naujiems bandymams.

Caption gimė iš eksperimento

Ambicija

Konstruktyvi kritika, o kai yra už ką, pagyros klientams ir kolegoms. Mokomės 24/7, tendencijas sekame 24/8

Pagarba

Kitų laikui, idėjoms ir gyvenimo būdui. Svarbiausias klientas – kliento klientas, todėl kuriame tik jo dėmesio vertą turinį

Empatija

Klausome, kad suprastume, ne tik išgirstume. Norime, kad kolegai ir klientui pasisektų. Siekiame, kad jie tai žinotų ir jaustų

Sek mus

Auginam save ir kliento verslą eksperimentuodami:

Iškertam eketę, įšokam patys patikrint, ir tada kviečiam įbristi klientą. Nuo TikToko, iki employee advocacy – bandom viską, o kas veikia – scale’inam kaip pašėlę.

Nerimauti neverta, mūsų laboratorijoje rizikos – pamatuotos ir nepageidaujamos grandininės reakcijos tikimybė beveik lygi 0.

Pasitikim jau junior pozicijose esančiais. Todėl klientu rūpinasi ne viena galva ir pora rankų, o bendra nervų sistema susaistyta kliento komanda.

Tikim, kad geriausiai seksis, jei pirmiausia rūpinsiesi savimi, ir tik tuomet klientais. Svarbiausia – kolektyvo ugdymas, mikroklimatas ir komandiškumas. To linkim ir savo klientams.